Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyNová akční balení barev HET

Nová akční balení barev HET

18.10.2017 - Společnost HET, sídlící v Ohníči na Teplicku, kde také vyrábí širokou škálu interiérových a fasádních barev, přichází s novinkou.

V rámci generálního partnerství s nejvyšší fotbalovou soutěží uvádí na trh originální akční balení svých nejprodávanějších produktů – KLASIK, HETMAL PLUS a SUPERMALBA. Objevují se již v tomto týdnu na pultech u jednotlivých prodejců.

 

V dané limitované edici nabízí firma, a to po celou dobu trvání HET ligy, výrobky nejenom v novém atraktivním pětadvacetikilogramovém obalu, ale také za zvýhodněné ceny.  

 

Společnost HET, jeden z největších výrobců nátěrových hmot v České republice, vstoupila výraznou měrou do českého fotbalu a stala se v červnu letošního roku generálním partnerem nejvyšší české fotbalové soutěže, která nese v tomto ročníku 2017/2018 název HET liga.

___________________________________________________________________________________________________

 

HET spol. s r.o.,

je ryze česká výrobní společnost v oboru vodou ředitelných a rozpouštědlových nátěrových hmot. Ve svém výrobním programu nabízí komplexní portfolio produktů pro každodenní profesionální i kutilské aplikace, stejně jako široký výběr speciálních výrobků určených pro velmi specifická a netradiční použití. Sortiment tvoří interiérové malířské barvy, fasádní barvy, tónovací barvy, penetrační nátěry, tenkovrstvé omítky, barvy na dřevo, kov a beton, lazurovací laky, tmely, štuky a další související výrobky stavební chemie.

 

Krédo společnosti: „Neustále se zlepšovat“

Společnost HET vznikla v roce 1991 na „zelené louce“. Během uplynulých let se dokázala ve svých hlavních komoditách vyšplhat na pozici dvojky českého trhu. Vedle neustále sílícímu domácímu postavení také úspěšně exportuje např. na Slovensko, do Bulharska, Polska, Maďarska a Ruska. Za rychlým růstem stojí velmi otevřená produktová a obchodní politika. V průběhu let se firmě HET několikrát podařilo vytvořit a na trhu postupně prosadit některé zcela nové nebo velmi netradiční výrobky, které se postupně staly nositeli nových trendů v oblasti používání malířských barev. Mezi nejznámější produktové značky patří výrobky KLASIK, KLASIK COLOR, HETLINE, HETCOLOR, FASADIN, MIKRAL, SOLDECOL a další.

Jednou z hlavních výhod společnosti je velká pružnost a schopnost rychlé reakce na požadavky trhu. Pravidelné investice do výzkumu a výrobních technologií, účelného marketingu, vysoká kvalita a jakost produkce dávají předpoklady jejího dalšího dynamického růstu a úspěchu.

 

HET spol. s r.o.

417 65 Ohníč, česká republika

www.het.cz

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Bukáčková H, 18.10.2017, 08:36

zpět | nahoru