Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417

KARBOLINEUM EXTRA od Detechy

16.4.2018 - Osvědčený nátěr na ochranu a údržbu dřevěných staveb lidové architektury a historických objektů.

Jako výrobci tohoto jedinečného českého výrobku jsme stále častěji oslovováni aplikátory, pracovníky lidových skanzenů či přímo majiteli historických objektů s požadavky a dotazy na tento nátěr.

Karbolineum extra se v praxi stále více uplatňuje díky svým osobitým vlastnostem. Na rozdíl od mnohých zahraničních přípravků zajišťuje dřevu nejen komplexní ochranu proti vnějším negativním vlivům, ale vykazuje i řadu dalších zajímavých vlastností, jimiž je převyšuje.

Kaple Cyrila a Metoděje na Radhošti

Funguje jako hluboko pronikající impregnace a zároveň jako vrchní dekorativní nátěr. Působí přirozeně a nevytváří na povrchu lesklý nátěrový film, který by se časem mohl odlupovat. Organicky splývá se dřevem, proto i případná obnova či údržba povrchu je velice jednoduchá. Prostě se přidá další tenká vrstva a je hotovo.

Nátěr se osvědčil v praxi na celé řadě historických i obytných objektů. Sbírka referenčních příkladů použití je velmi rozsáhlá. Namátkou můžeme jmenovat: horské apartmány Borová Lada na Šumavě, Slezskoostravský hrad, kaple Cyrila a Metoděje na Radhošti, městské hradební věže v Klatovech, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, kamenná Bašta v Novém Jičíně, Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboru, Regionální Muzeum Český Krumlov, hrady Švihov, Roštejn u Telče, Malenovice ve Zlíně a mnohé další.

Obrazová galerie nejzajímavějších aplikací je k dispozici na našich webových stránkách www.detecha.cz.

Kostel sv. Mikuláše v obci Veliny    

Významnými uživateli Karbolinea extra jsou výrobci tradičních štípaných šindelů v Čechách i na Moravě. Na povrchovou úpravu šindelových střech je Karbolineum extra zdaleka nejpoužívanějším, ne-li jediným osvědčeným ochranným nátěrem. Aktivně působíme ve všech regionech v Čechách i na Moravě a poskytujeme bezplatný poradenský i dodavatelský servis dle přání zákazníka.

Odborný poradce pro Váš region: viz www.detecha.cz .

Rodný domek Sigmunda Freuda v Příboru

Hrad Roštejn  

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Bukáčková H, 16.4.2018, 10:28

zpět | nahoru