Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkySoutěž ocenění roku - "realizační firma Roku 2008" - Tritonmalba

Soutěž ocenění roku - "realizační firma Roku 2008" - Tritonmalba

19.11.2008 - Ocenění roku 2008 předával časopis Spektra letos po čtvrté. Cenu získala firma z Cechu - Tritonmalba.

V příjemném prostředí hotelu Metamorphis v historickém centru Prahy byla letos už po čtvrté předána Ocenění roku časopisu Spektra připravená ve spolupráci s novým internetovým portálem www.profimag.cz .

Vyhlášení Ocenění pod renesančními klenbami bylo tentokrát připraveno jako společné setkání zástupců všech tří časopisů stavební sekce vydavatelství Atemi (DOMO, Spektra, Obklady, dlažba&sanita) a tak došlo k zajímavému mezioborovému propojení zástupců jak oboru podlahovin, tak nátěrových hmot, zateplování i branže zahrnující obklady, dlažbu a sanitární keramiku.

Setkání začalo v pravé poledne, kdy moderátorka Šárka Kubelková uvítala přítomné a dále je při předávání ocenění bavila svým svižným projevem, komentářem i otázkami. Jako již tradičně byly oceňovány kategorie realizace, prodejní centrum, realizační firma a produkty&technologie a na to, kdo si ocenění odnesl, se můžete podívat na následujících stránkách. Protože setkání probíhalo v době polední, nechyběl samozřejmě bohatý raut, po němž zbyl i čas na příjemné posezení a výměnu názorů

 

Realizační firma roku 2008: TRITON MALBA spol. s r.o.

TRITON MALBA spol. s r.o. patří k jedna k největším firmám v oboru  a záběr její činnosti je skutečně široký – provádí malby a nátěry v interiérech i exteriérech,včetně různých speciálních technik (dekorativní antické malby a mramorování, včetně provedení rozčlenění ploch dekorativními profily a lištami).

Dále do jejího portfolia spadají montáže tapet, stropních kazet, protipožární nátěry a hydroizolační nátěry plochých střech a svoji činnost rozšiřuje o zateplování fasád, včetně provádění šlechtěných omítek a jejich nátěrů.

Vznik firmy spadá do samých počátků podnikání, tedy do roku 1990 a za dobu své úspěšné existence realizovala dlouhou řadu zakázek.  

Své služby poskytuje po celé České republice, ale působí i v zahraničí (nejen v Evropě, ale svoji práci měli možnost předvést například i v Pekingu).

Zájem o svůj obor osvědčila firma TRITON MALBA jistě i tím, že se aktivně podílela na zrodu Cechu malířů a lakýrníků ČR, byla jedním z jeho zakládajících členů a na jeho činnosti se výrazně podílí i v současné době. www.triton-malba.cz

Cech malířů a lakýrníků ČR - Stavinohová Šárka, 19.11.2008, 14:58

zpět | nahoru