Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417

Soutěž učňů Brno

13.7.2009 - V červnu tohoto roku se na OU a PrŠ Brno, Lomená konal již 5. ročník celostátní soutěže odborných dovedností žáků oboru malířské, lakýrnické a natěračské práce. Tato prestižní soutěž se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Michala Haška.

SOUTĚŽ UČŇŮ

      

 V červnu tohoto roku se na OU a PrŠ Brno, Lomená konal již 5. ročník celostátní soutěže odborných dovedností žáků oboru malířské, lakýrnické a natěračské práce.

 

Tato prestižní soutěž se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Michala Haška. Těší nás, že se tak s určitostí stane pravidlem i v ročnících následujících. Soutěž byla velmi zdařilá.

Učni předváděli zajímavé techniky, leckdy i velmi náročné. Členy cechu, kteří byli v komisi (jako předseda byl cechmistr R.Konečný, dále pan J. Nový vedoucí Brněnské cechovní skupiny a pan V. Pospíšil z Kroměřížské cechovní skupiny), překvapila šikovnost a zručnost žáků z „E“ oboru. 

Velké poděkování patří Všem organizátorům soutěže zvláště panu učiteli M. Ježovi, který díky své iniciativě sehnal mnoho cen a výrazně zvýšil celkovou úroveň soutěže. Zvláštní poděkování patří řediteli školy Ing. L. Hochmanovi za podporu a podmínky, které pro pořádání soutěže na škole vytvořil.

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům za věcné ceny, které do soutěže věnovali. Velmi si vážíme jejich zájmu, díky němuž se stala soutěž zajímavou a atraktivní.

 

Doufáme, že při využití zkušeností a poznatků z úspěšného letošního ročníku soutěž ještě více zkvalitníme a zpopularizujeme. Věříme, že tato soutěž i díky Vám přispěla k většímu zájmu žáků o toto krásné tradiční řemeslo.

ukázka práce učňůukázka práce učňůukázka práce učňůukázka práce učňůukázka práce učňůukázka práce učňůukázka práce učňůukázka práce učňů

Cech malířů a lakýrníků ČR - Nýdlová Barbora, 13.7.2009, 09:29

zpět | nahoru