Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkySchůzka Královehradecké cechovní skupiny s praktickým školením fy JUB a GRACO

Schůzka Královehradecké cechovní skupiny s praktickým školením fy JUB a GRACO

2.12.2009 - Schůzka skupiny se uskutečnila v souvislosti s praktickým školením kreativních technik materiály fy JUB a školením a praktickou ukázkou používání stříkacích zařízení fy GRACO, včetně stříkání sádrových stěrek. Každý si mohl "omakat" techniky různých kreativních maleb materiály JUB a odnesl si domů desky se vzorky, které si udělal.

 

Schůzka Královehradecké cechovní skupiny

s praktickým školením fy JUB a GRACO

Královehradecké cechovní skupina se sešla dne 24. 11. 2009 ve firmě Ing. Jaroslava Málka MAGNOLIE.

Schůzka skupiny se uskutečnila v souvislosti s praktickým školením kreativních technik materiály fy JUB a školením a praktickou ukázkou používání stříkacích zařízení fy GRACO, včetně stříkání sádrových stěrek. Každý si mohl „omakat“ techniky různých kreativních maleb materiály JUB a odnesl si domů desky se vzorky, které si udělal. Rádi bychom poděkovali za spolupráci hlavnímu aplikačnímu technikovi fy JUB p. J. Klouboučníkovi, obchodnímu zástupci fy JUB pro Východní čechy p. M. Blažkovi a obchodnímu řediteli fy Media Liberec (GRACO) p. J Gerlichovi.

Odpoledne se jednalo o účasti cechovní skupiny na stavební výstavě v Hradci Králové, která se má uskutečnit v březnu nebo květnu 2010. Návštěvníci by se mohli těšit na stánek Cechu malířů a lakýrníků ČR a zvážila se i možnost uspořádat v rámci výstavy regionální soutěž učňů.

 

Členové si předali informace o připravovaných školeních, převáděcích akchích a byli informováni o akcích pořádaných cechem - výstavy, veletrhy (zájezd na veletrh Farbe), valná hromada a neformální setkání…

Na schůzce se projednala i závěrečná akce skupiny v letošním roce a to setkání členů i s partnerkami na bowlingu se společnou večeří, které se uskuteční dne 7. 12. 2009.

 

 

Cech malířů a lakýrníků ČR - Nýdlová Barbora, 2.12.2009, 15:20

zpět | nahoru