Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyNejlepší malířští učni obdrželi již podruhé ocenění

Nejlepší malířští učni obdrželi již podruhé ocenění

1.7.2010 - Společnost Akzo Nobel Coatings CZ pod záštitou Cechu malířů a lakýrníků ČR navázala na úspěšný loňský ročník soutěže a již podruhé udělila ocenění nejlepším žákům v oboru malíř/lakýrník. Těmi nejlepšími byli ve školním roce 2009/2010 vyhlášeni Pavel Hájek (Střední škola stavební a zahradnická v Praze), Miloš Špinar (Střední škola polytechnická v Brně) a Jan Lecián (Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín).

 

Nejlepší malířští učni obdrželi již podruhé ocenění

 

Společnost Akzo Nobel Coatings CZ pod záštitou Cechu malířů a lakýrníků ČR navázala na úspěšný loňský ročník soutěže a již podruhé udělila ocenění nejlepším žákům v oboru malíř/lakýrník. Těmi nejlepšími byli ve školním roce 2009/2010 vyhlášeni Pavel Hájek (Střední škola stavební a zahradnická v Praze), Miloš Špinar (Střední škola polytechnická v Brně) a Jan Lecián (Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín).

 

Obr. – Zástupce Akzo Nobel Coatings CZ předává ocenění Pavlu HájkoviSpolečnost Akzo Nobel Coatings CZ, stejně jako minulý rok, věnovala výhercům profesionální malířské nářadí, jež jim usnadní začátky v jejich odborné praxi. „V projektu chceme společně s Cechem malířů a lakýrníků i nadále pokračovat. Věřím, že se i díky této naší iniciativě podaří vrátit poctivému malířskému řemeslu jeho prestiž,“ uvedl David Hůla, marketingový ředitel Akzo Nobel Coatings CZ.

 

Cílem projektu je především zvýšit zájem mladých lidí o studium malířského oboru a současně motivovat stávající i budoucí žáky, aby v této sféře setrvali i po ukončení studia. „Řemeslné obory u nás nejsou stále příliš oceňované a mnoho žáků, kteří se v nich vyučí, se poté v praxi věnuje něčemu zcela jinému. Chceme žákům ukázat, že oblast, kterou si vybrali a úspěšně dokončili, je stejně potřebná, jako ty ostatní.“ říká Pavel Žatečka, generální sekretář Cechu malířů a lakýrníků.

 

Obr. – Zástupce Akzo Nobel Coatings CZ předává ocenění Pavlu Hájkovi

 

 

 

Cech malířů a lakýrníků ČR - Nýdlová Barbora, 1.7.2010, 11:54

zpět | nahoru