Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@cmlt.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktualityBAREVNÉ VÁNOCE

BAREVNÉ VÁNOCE

19.11.2010 - Barevné Vánoce
Vysoce kvalitní systém tónování malířských nátěrových hmot pro interiér i exteriér, omítek i barev na kov a dřevo
SLEVA - 10 % na všech 15 000 odstínů - vice informací v letáku

Barevné Vánoce

Vysoce kvalitní systém tónování malířských nátěrových hmot pro interiér i exteriér, omítek i barev na kov a dřevo

sleva 10 % na všech 15 000 odstínů

AKCE PLATÍ PRO VYBRANÉ PRODEJNY  (Praha; Střední a Severní Čechy)

seznam prodejen je na druhém letáku nebo dole v textu

 

 Leták ke stažení :  (dokument Adobe PDF) Leták ke stažení : 1.7 MB

Leták ke stažení :  (dokument Adobe PDF)Leták ke stažení : 1.7 MB

 

SEZNAM PRODEJEN V AKCI:

Praha - Radotín, Věštínská 565, 130 00

tel: 257 812 319, e-mail: Praharadotin@dumbarev.cz

Praha 10, Hornoměcholupská 1480/53, 102 00

tel: 274 770 220 , e-mail: praha10@dumbarev.cz

Praha 10 - Malešice, U Tvrze 321/2, 108 00

tel: 725 821 810, e-mail: malesice@dumbarev.cz

Praha 6, Bělohorská 1223/275, 169 00

tel: 235 324 710, 724 525 711, e-mail: praha6@dumbarev.cz

Praha 6, Podbabská 13, 160 00

tel: 224 314 341, 725 821 811, e-mail: Prahadejvice@dumbarev.cz

Praha 9, Českomoravská 249/33, 190 00

tel: 284 818 531, e-mail: praha9@dumbarev.cz

Most, J. Skupy 2433, 434 01

tel: 476 108 831, e-mail: most@dumbarev.cz

Jesenice, Budějovická 371, 252 42

tel: 241 930 505, e-mail: jesenice@dumbarev.cz

Mělník, Krombholcova 3646, 276 01

tel: 315 602 657, e-mail: melnik@dumbarev.cz

Žatec, U Odborů 248 438 01,

tel: 415 741 027, 777 647 875, e-mail: zatec@dumbarev.cz

Teplice, Masarykova 466, 415 10

tel: 417 537 565, 602 518 034, e-mail: teplice@dumbarev.cz

Děčín, Ústecká 1975/12, 405 02

tel: 412 510 727, 602 641 216, e-mail: decin@dumbarev.cz

Ústí nad Labem, Krušnohorská 3371/2, 400 01

tel: 472 743 036, 602 109 937, e-mail: ustikrusnohorska@dumbarev.cz

Ústí nad Labem, Tovární 42, 400 01

tel: 475 205 617, 775 968 817, e-mail: ustitovarni@dumbarev.cz

Kladno - Kročehlavy, Dr. Steinera 129, 272 01

tel: 312 682 304, 725 111 592, e-mail: kladno@dumbarev.cz

Věra Mráčková/Petr Mráček, Litoměřice, Masarykova 575/34

tel: 416 736 128, e-mail: litomerice@dumbarev.cz

Ludmila Hájková, Lovosice, Husova 25

tel: 416 536 554, e-mail: lovosice@dumbarev.cz

Jiří Sirůček, Štětí, Nové náměstí 136

tel: 416 811 000, e-mail: steti@dumbarev.cz

Mojmír Pribula, Varnsdorf, Poštovní 1140

tel: 603 730 199, e-mail: varnsdorf@dumbarev.cz

MD COLOR v.o.s., Kadaň, Poštovní 1575

tel: 474 331 389, e-mail: mdcolor@atlas.cz

 

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Žatečka Pav, 19.11.2010, 14:27

zpět | nahoru