Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@cmlt.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaZprávy od Partnerů cechuJohnstone´s získal "ekoznačku" Ecolabel

Johnstone´s získal "ekoznačku" Ecolabel

21.2.2011 - Interiérový nátěr značky Johnstone´s vyhověl kritériím v oblasti snižování negativních dopadů na životní prostředí a získal evropskou známku Ecolabel

Interiérový nátěr Johnstone´s Covaplus Vinyl Matt získal nově „ekoznačku“ Ecolabel, udělovanou výrobkům s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Označení Ecolabel představuje systém, který zavazuje výrobce prodávat produkty, které jsou k životnímu prostředí ohleduplné, a to po celou dobu jejich životního cyklu. Tuto známku mohou získat jen výrobky odpovídající přísným ekologickým normám nastaveným Evropskou unií. Johnstone´s Covaplus Vinyl Matt je součástí nové řady s označením „Ecological Solutions from PPG“ (Ekologická řešení od PPG™), která zahrnuje výrobky, jejichž produkce, nákup, používání i likvidace respektuje požadavky na snížení negativních dopadů na životní prostředí.

Více na http://www.johnstonestrade.com/ecolabel.

 

EU Ecolabel je předním oceněním v oblasti životního prostředí udělovaným v Evropské unii již od roku 1992. Jde o dobrovolný projekt, jehož cílem je podporovat podniky ve výrobě produktů a služeb šetrnějších k životnímu prostředí. Produkty a služby oceněné značkou Ecolabel rozpoznají spotřebitelé podle výrazného zeleno-modrého loga s motivem květiny. Jde o známku či označení, kterému mohou skutečně věřit. Kritéria jsou dohodnutá na evropské úrovni, po rozsáhlých konzultacích s odborníky, a štítek sám je udělen až po ověření, že výrobek skutečně splňuje vysoké normy v oblasti ochrany životního prostředí. Dnes EU Ecolabel pokrývá širokou škálu produktů a služeb, přičemž další skupiny se neustále doplňují. V současné době vlastní známku například některé čisticí prostředky, kosmetika, textil a obuv, elektronika, nábytek, maziva nebo služby jako jsou turistické ubytovny a kempy. Více na www.ecolabel.eu.

 

 

Johnstone´s Covaplus Vinyl Matt

Covaplus Vinyl Matt Emulsion značky Johnstone‘s je matný vinylový malířský nátěr určený pro dekoraci stěn a stropů v interiéru. Použitím této nátěrové hmoty dosáhnete konečné povrchové úpravy, která je trvanlivá a odolná proti blednutí a žloutnutí. Nátěr je omyvatelný, vysoce kryvý a dlouhodobě stálobarevný. Povrchy natřené nátěrem Covaplus Vinyl Matt Emulsion zůstávají sametově matné. Výrobek je v prodeji v odstínu Brilliant White (oslnivě bílá), ale prostřednictvím Johnstone’s tónovacího systému je celkově dostupných přes 15 500 odstínů barev dle vlastního přání zákazníka.

 

 

 

 

Řada „Ecological Solutions from PPG“ zahrnuje stávající výrobky značky Johnstone´s, které byly akreditovány známkou Ecolabel a kterým byly přiznány minimální dopady na životní prostředí v průběhu celého jejich životního cyklu od získávání surovin, přes výrobu a použití až k likvidaci. Cena těchto výrobků se po získání známky nezvýšila. Jde tedy o řešení společnosti PPG pro lepší životní prostředí, které zákazníka nebude stát ani korunu navíc. Všechny tyto výrobky mají navíc i minimální VOC (obsah těkavých látek), což ještě více sníží jejich dopad na životní prostředí. Zavedení řady „Ecological Solutions from PPG™“ představuje závazek společnosti PPG i značky Johnstone´s být výrobcem nátěrových hmot odpovědným k životnímu prostředí i společnosti. Číslo certifikace výrobku je UK/07/003.

Johnstone´s Covaplus Vinyl Matt lze zakoupit v prodejnách sítě Dům barev (www.dumbarev.cz) v baleních 1 l, 2.5 l, 5 l a 10 litrů. Doporučená cena balení 1 litr je 126 Kč, cena balení 2,5 l je 252 Kč. Více informací o výrobcích Johnstone´s na našem trhu na www.johnstones.cz.

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 21.2.2011, 10:58

zpět | nahoru