Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@cmlt.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaZprávy od Partnerů cechuSpolečnost  Akzo Nobel Coatings CZ jmenovala nového generálního ředitele

Společnost  Akzo Nobel Coatings CZ jmenovala nového generálního ředitele

7.3.2011 - Do funkce generálního ředitele Akzo Nobel Coatings CZ byl s účinností
od 1. března 2011 jmenován Adam Klimczak.

 

Před svým příchodem do české pobočky AkzoNobel  zastával Adam Klimczak funkci obchodního manažera Akzo Nobel Coatings pro Polsko, kde působil or roku 2005. Další profesní zkušenosti získal na obchodních pozicích ve společnostech Animex - Smithfield Foods, Japan Tobacco International a R. J. Reynolds Tabacco Company.

 

„Společnost Akzo Nobel Coatings CZ plánuje expanzi, která povede k navýšení naší konkurenceschopnosti a zároveň nám pomůže posílit naši pozici na trhu barev a nátěrových hmot v České republice a na Slovensku,“ upřesňuje Adam Klimczak. „Mým cílem ve funkci generálního ředitele bude podpora dlouhodobého růstu společnosti a zvýšení její ziskovosti.“ dodává Klimczak.

 

Adam Klimczak vystudoval Fakultu tělesné výchovy na Univerzity v Poznani a Akademii managementu na Harvard Business School. Je ženatý a má syna. Mezi jeho záliby patří běh na maratonskou vzdálenost, triatlon, lyžování a jachting.

 

 

O společnosti

AkzoNobel se sídlem v holandském Amsterdamu je jedním z předních světových hráčů v oblasti výroby barev, nátěrových hmot a speciálních chemikálií. Společnost, která svými produkty zásobuje průmyslová odvětví po celém světě, koupila v roce 2006 českou značku Balakom. V roce 2007 se stala součástí koncernu AkzoNobel britská společnost ICI.  Do portfolia společnosti AkzoNobel v České republice patří profesionální řady výrobků značek Dulux®, Luxol®, Xyladecor®, Hammerite®, Sadolin®, Molto® a Polycel®. Produktová řada Luxol, která v roce prošla kompletním rebrandingem, se stala Volbou spotřebitelů 2010 v kategorii Nátěrové hmoty. Více informací o společnosti a jejích značkách naleznete na www.akzonobel.com.

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 7.3.2011, 13:29

zpět | nahoru