Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@cmlt.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaZprávy od Partnerů cechuAkzoNobel se stal hlavním technologickým partnerem skupiny McLaren

AkzoNobel se stal hlavním technologickým partnerem skupiny McLaren

7.3.2011 - Společnost AkzoNobel, jejíž pobočka Akzo Nobel Coatings CZ se řadí mezi přední hráče na českém trhu v oblasti výroby barev, nátěrových hmot a speciálních chemikálií, se stala hlavním technologickým partnerem skupiny McLaren Group. Nový vůz Formule 1 s vysoce lesklým nátěrovým systémem Sikkens tak ponese logo společnosti AkzoNobel na ploše zadního spoileru. Společnost AkzoNobel zásobuje průmyslová odvětví po celém světě a mezi její nejznámější produkty patří značky Dulux, Luxol a Xyladecor.

 

 

Rozšíření a prohloubení stávajícího partnerství s Vodafone McLaren Mercedes společnost AkzoNobel oznámila spolu s představením nového vozu Formule 1 – MP4-26 v Berlíně. Nový monopost nese logo společnosti AkzoNobel na ploše zadního spoileru.

 

Partnerství obou společností trvá již od roku 2008, kdy se AkzoNobel, prostřednictvím značky Sikkens, stala oficiálním dodavatelem nátěrových systémů pro tým Formule 1 – Vodafone McLaren Mercedes. Předmětem nové, čtyřleté dohody, je úzká spolupráce AkzoNobel s McLaren Racing za účelem dalšího rozvoje technologií pro extrémní prostředí použitelných jak v seriálu Formule 1, tak v širších průmyslových podmínkách.

 

„Naše inovativní schopnosti ideálně vyhovují vysokým požadavkům McLaren na výkonnost,“ řekl Hans Wijer, CEO AkzoNobel. „Díky společně nabytým znalostem, které jsme získali z již existujícího partnerství, jsme mohli neuvěřitelných 80 % těchto řešení, šitých na míru pro stáj McLaren, využít také ve prospěch zákazníků AkzoNobel.“

 

„Jsme velice nakloněni naší společné expanzi se společností AkzoNobel která již přispěla k několika zlepšením výkonnosti a efektivity, včetně snížení hmotnosti našeho monopostu ve Formuli 1 a snížení vytvrzovacího času nátěru na polovinu,“ komentuje partnerství Ron Dennis, prezident McLaren Group.

 

 

 

 

 

Nový vůz Formule 1 – MP4 – 26, s vysoce lesklým nátěrovým systémem Sikkens, bude pilotován vítězi seriálu Formule 1 Jensonem Buttonem a Lewisem Hamiltonem. První Velká cena Formule 1 roku 2011 se pojede 13. března v Bahrajnu.

 

 

 

 O společnosti

AkzoNobel se sídlem v holandském Amsterdamu je jedním z předních světových hráčů v oblasti výroby barev, nátěrových hmot a speciálních chemikálií. Společnost, která svými produkty zásobuje průmyslová odvětví po celém světě, koupila v roce 2006 českou značku Balakom. V roce 2007 se stala součástí koncernu AkzoNobel britská společnost ICI.  Do portfolia společnosti AkzoNobel v České republice patří profesionální řady výrobků značek Dulux®, Luxol®, Xyladecor®, Hammerite®, Sadolin®, Molto® a Polycel®. Produktová řada Luxol, která v roce prošla kompletním rebrandingem, se stala Volbou spotřebitelů 2010 v kategorii Nátěrové hmoty. Více informací o společnosti a jejích značkách naleznete na www.akzonobel.com.

 

 

Kontakty pro média:

Jakub Fürst, Native PR, +420 733 130 282, jakub.furst@nativepr.cz

David Hůla, Akzo Nobel Coatings CZ, david.hula@akzonobel.com

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 7.3.2011, 13:47

zpět | nahoru