Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyNejlepší malíři Zlínského kraje soutěžili v Uherském Brodě

Nejlepší malíři Zlínského kraje soutěžili v Uherském Brodě

14.3.2011 - 8.3.2011 se na Středním odborném učilišti v Uherském Brodě sešlo 9 nejlepších malířů Zlínského kraje, aby již potřetí změřili své síly v Krajské soutěži.

 

         

                        

                     

Krajská soutěž odborných dovedností žáků oboru MALÍŘ  byla pořádána  v rámci projektu „Hledáme mladé, technické talenty“. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.


Soutěžící SOŠ Otrokovice, SPŠ stavební Valašské Meziříčí a SOU Uherský Brod se nejprve podrobili testu teoretických znalostí svého oboru. Pak  přešli na část praktickou, kde prováděli zvětšení a barevné řešení  obrazce dle předlohy, druhým úkolem praktické části byla libovolná dekorativní technika do plochy 150x150mm. Tady žáci měli možnost představit svoji fantazii a originalitu, cit pro barvy a krásu.

 

V soutěži družstev stáli na stupních vítězů žáci  Střední průmyslové školy stavební Valašské Meziříčí a v jednotlivcích obsadil první místo  žák Jiří Kabeláč z SPŠ stavební Valašské Meziříčí ,druhé místo patřilo též SPŠ stavební Valašské Meziříčí - žáku Tomáši Jiříčkovi  a třetí místo vybojoval  zástupce domácího týmu Robin Gazík.

 

Výkony jak v teoretické, tak v praktické části byly  vyrovnané a výsledky velmi těsné. Je vidět, že žáci jsou připravováni skvělými odborníky svého oboru a za to jím patří náš dík. Za odměnu pojedou vítězové i se svým učitelem praxe na zahraniční mobilitu do Německa a Nizozemska.

 

Závěrem bych ráda poděkovala všem hostům, spolupracujícím firmám i sponzorům za  podporu soutěže, učňovského školství i sponzorské dary.

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 14.3.2011, 11:13

zpět | nahoru