Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@cmlt.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaZprávy od Partnerů cechuZnačka Dulux přichází s věrnostním programem Dulux Profi Club pro provozovatele prodejen

Značka Dulux přichází s věrnostním programem Dulux Profi Club pro provozovatele prodejen

10.5.2011 - Společnost Akzo Nobel Coatings CZ v rámci podpory aktivit prodeje i letos přichází s věrnostním programem Dulux Profi Club.

                                       

 

Ten nově prostřednictvím bonusových bodů odmění provozovatele prodejen a samotné prodejce za dodržení merchandisingových standardů a stanoveného obratu a nabídne jim bohatý výběr exkluzivních dárků.

 

„Věrnostní program Dulux Profi Club jsme rozdělili na dvě části. Provozovatelé obchodů mají možnost za určitý obrat zboží a dodržení merchandisingových standardů získat exkluzivní plavbu lodí z Benátek do Alexandrie. V tomto segmentu oslovíme více než 100 obchodů v České republice a 40 na Slovensku,“ vysvětluje mechanismus David Hůla, marketingový manažer Akzo Nobel Coatings pro Českou republiku a Slovensko.

 

„Rozhodli jsme se cílit také na samotné prodavače, kteří mohou hrát při konečném rozhodování spotřebitele klíčovou roli,“ komentuje Hůla. „Věrnostní program jim, na rozdíl od provozovatelů obchodů, přinese možnost získání exkluzivních cen, jako jsou například let balónem nebo 3D televize. Zájemci budou moci vybírat ze segmentů elektro, hobby a volný čas. Budeme komunikovat s prodavači z více než 120 obchodů v České republice a 60 na Slovensku,“ doplňuje Hůla.

 

Dulux Profi Club odstartoval 1. dubna formou distribuce materiálů prostřednictvím obchodních zástupců Akzo Nobel Coatings CZ ve  vybraných Color centrech, kde se prodávají barvy Dulux. Od 1. května mohou zájemci vybírat své odměny za bonusové body přímo online, a to na microsite www.dulux-club.cz

 

Společnost Akzo Nobel Coatings CZ v České republice mimo jiné realizuje projekt Barevné trendy. Ten každoročně sleduje a analyzuje barevné trendy v interiérech. Z výsledku analýz následně definuje pět barevných trendů představujících hlavní směry, kterými se barvy v interiérech budou ubírat. Závěry odborníků jsou publikovány v knize Colour Futures®, v níž je představena také barva roku.

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 10.5.2011, 08:48

zpět | nahoru