Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyNejlepší malířští učni získali ocenění od firmy Akzo Nobel Coatings CZ

Nejlepší malířští učni získali ocenění od firmy Akzo Nobel Coatings CZ

7.7.2011 - Společnost Akzo Nobel Coatings CZ ve spojení s Cechem malířů a lakýrníku ČR ocenila již počtvrté nejlepší žáky oboru malíř/lakýrník ve třech regionech.

 

 

V letošním roce se jimi stali Radek Gábor ze SOŠ stavební a zahradnické v Praze, Jakub Červinka z OU a PrŠ Brno  a Jan Sapara z OU a PrŠ v Hlučíně.

 

„Smyslem tohoto projektu, který oceňuje žáky s nejlepšími celkovými studijními výsledky, je především zvýšení zájmu mladých lidí o studium malířského oboru a motivace žáků ke studiu,“ říká Pavel Žatečka, generální sekretář Cechu malířů a lakýrníků ČR.

 

„Jsme rádi, že můžeme oceněným absolventům pomoci na začátku jejich kariéry,“ říká David Hůla, marketingový manažer Akzo Nobel Coatings CZ. „Kromě diplomů jsme budoucím malířům a lakýrníkům věnovali také věcné ceny, které využijí při nástupu do praxe. Věřím, že je toto ocenění bude motivovat, aby po ukončení studia setrvali v oboru. Kvalitních malířů je u nás totiž stále nedostatek,“ doplňuje Hůla.

 

                                              

 

 

 

O společnosti

AkzoNobel se sídlem v holandském Amsterdamu je jedním z předních světových hráčů v oblasti výroby barev, nátěrových hmot a speciálních chemikálií. Společnost, která svými produkty zásobuje průmyslová odvětví po celém světě, koupila v roce 2006 českou značku Balakom. V roce 2007 se stala součástí koncernu AkzoNobel britská společnost ICI.  Do portfolia společnosti AkzoNobel v České republice patří profesionální řady výrobků značek Dulux®, Luxol®, Xyladecor®, Hammerite®, Sadolin®, Molto® a Polycel®. Produktová řada Luxol, která v roce 2010 prošla kompletním rebrandingem, se stala Volbou spotřebitelů 2010 v kategorii Nátěrové hmoty. Více informací o společnosti a jejích značkách naleznete na www.akzonobel.com.

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 7.7.2011, 11:53

zpět | nahoru