Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyAkzoNobel - Psychiatrická léčebna v Bohnicích ožila barvami

AkzoNobel - Psychiatrická léčebna v Bohnicích ožila barvami

8.12.2011 - Zástupci značky Dulux pokračují v realizaci Let´s Colour v České republice. Projekt, který byl v minulosti realizován například ve slumech v brazilském Rio de Janeiru nebo v Indii, Londýně a Paříži, si klade za cíl úpravu nevzhledných, zašlých a šedivých částí města, a zároveň vnesení energie a barvy do našich životů.

                                                             

 

 

           Psychiatrická léčebna v Bohnicích ožila barvami

 

Zástupci značky Dulux pokračují v realizaci Let´s Colour v České republice. Projekt, který byl v minulosti realizován například ve slumech v brazilském Rio de Janeiru nebo v Indii, Londýně a Paříži, si klade za cíl úpravu nevzhledných, zašlých a šedivých částí města, a zároveň vnesení energie a barvy do našich životů.

 

„Vhodné prostory pro realizaci projektu Let´s Colour jsme hledali také v České republice,“ říká Miroslava Plánková, marketingová manažerka Akzo Nobel Coatings CZ&SK. „Rozhodli jsme se přijít s ideou oživení psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Zástupci areálu, který byl postaven už v roce 1909, naši nabídku s radostí přijali a poskytli nám jednu z budov, jež by měla být v budoucnu použita jako místo pro integraci klientů do „normálního“ života,“ doplňuje Plánková.

 

Společnost AkzoNobel, největší světový výrobce barev a nátěrových hmot, letos také uspořádala soutěž Let´s Colour, ve které mohli lidé nominovat vlastní návrhy prostor, jenž by mohly být barevně zvelebeny. Vítězné návrhy pak byly vyhlášeny u příležitosti ukončení výstavy Colour Passion.

 

„V souladu s naší firemní strategií klademe velký důraz na realizaci společensko-odpovědných aktivit. Nejedná se tedy o akci, která by měla jednorázový charakter. Projekt Let´s Colour bude i v budoucnu pokračovat jak v České republice, tak na Slovensku,“ doplňuje Plánková.

 

 

 

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 8.12.2011, 15:08

zpět | nahoru