Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyNalaďte vaše stěny na nové rytmy PRIMALEX

Nalaďte vaše stěny na nové rytmy PRIMALEX

4.6.2012 - Primalex představil nové odstíny pro letošní rok - elegantní temně červené Flamenco s chladným podtónem, svítivý neonově žlutozelený Jungle, smyslnou korálově červenou Sambu a zářivě oranžové šťavnaté Etno. Čtveřici sytých intenzivních trendy barev najdou zákazníci v kolekci ready-mixů Primalex Fortissimo Barevný.

 

                  Nalaďte vaše stěny na nové rytmy PRIMALEX

 

                             

 

Elegantní temně červené Flamenco s chladným podtónem, svítivý neonově žlutozelený Jungle, smyslná korálově červená Samba a zářivě oranžové šťavnaté Etno - to jsou barevné hity značky PRIMALEX pro letošní rok. Čtveřice nově doplnila kolekci intenzivních odstínů Primalex Fortissimo Barevný. Součástí letošních změn je také inovace celé řady Primalex Fortissimo, technologické špičky mezi nátěry značky PRIMALEX. Nové, luxusně působící černo-zelené obaly skrývají nejodolnější nátěry PRIMALEX nejvyšší kvality – vysoce bílý Primalex Fortissimo, kolekci barevných nátěrů Primalex Fortissimo Barevný ve 12 extra sytých odstínech pojmenovaných podle hudebních stylů a navíc omyvatelné báze Primalex Fortissimo pro tónování v Kolorovacích centrech. Dokladem nejvyšší kvality nátěrů Primalex Fortissimo je právě jejich omyvatelnost a zároveň vynikající odolnost a paropropustnost, výborná kryvost a sametový mat.

 

Syté barvy s dokonalým hlubokým matem z kolekce Primalex Fortissimo Barevný patří dlouhodobě k nejpopulárnějším v nabídce značky PRIMALEX. V letošním roce se řada rozšířila o 4 nové, aktuální odstíny. Volba konkrétních tónů vychází z nedávných průzkumů značky PRIMALEX, které jednoznačně potvrdily, že dlouhodobě jsou stále nejpopulárnější žluto-oranžové tóny až do červena, což odpovídá i našemu podnebí s menší intenzitou slunečního záření.

 

Nové odstíny Primalex Fortissimo Barevný

 

 

Flamenco

              Vášnivě sytá tmavá červená se spíše chladným podtónem vyžene z interiéru jakoukoliv všednost. Je výrazná a přitom vysoce  elegantní. Hodí se spíše do luxusnějších interiérů, ideálně obývacích místností nebo pánských pracoven. Rozhodně se bude dobře vyjímat ve společnosti jemných pískových a krémových barev.

 

 

 

                Jungle

              Sytá svítivě neonově žlutozelená prozáří a omladí interiér. Jde o dominantní odstín spojený s moderním a mladým designem, který asi spíše osloví mladší generaci. Navazuje na nejprodávanější stávající odstín Jazz, takže si své příznivce určitě najde. Velmi dobře se bude kombinovat s tmavšími odstíny. Rozhodně oživí a zapadne do moderních minimalistických interiérů či do prostor v módním „industriálním“ stylu.

 

 

                Samba

               Decentní živý jasný korálový odstín, do kterého se zamilují nejspíš ženy. Svou smyslností připomíná nejoblíbenější odstíny dámských rtěnek a tvářenek. Samba interiér rozvlní proudem povzbuzující energie a zároveň uvolní atmosféru. Velmi vhodná bude kombinace např. k blankytně modrým obkladům v koupelně nebo modrým doplňkům.

 

 

 

   Etno

   Odstín šťavnatého pomeranče svítí, září a oslňuje. V obývacích prostorech nebo jídelnách rozproudí zábavu, probudí a povzbudí smysly. Jedná se o základní přírodní barvu, která bude velmi dobře kombinovatelná s odstíny zelené.

 

 

 

 

 

Stávající odstíny PRIMALEX Fortissimo Barevný

 

 

 

 

 

 

 

Primalex Fortissimo Bílý: Výborná omyvatelnost a odolnost s vysokou bělostí

 

Omyvatelnost nátěrů z řady Primalex Fortissimo, jež je také dokladem nejvyšší kvality, představuje odolnost proti mytí a drhnutí, nebo-li schopnost nátěrového filmu odolávat cyklům oděru za mokra. Takže když vlhkým hadříkem nebo houbičkou očistíte zašpiněnou zeď, rozhodně nátěru Primalex Fortissimo neuškodíte. Nátěry kromě vysoké odolnosti zároveň vynikají výbornou paropropustností, takže zeď může „dýchat“. Výrobky z nové řady Primalex Fortissimo se tak uplatní i například v dětských pokojích, v kuchyních nebo v koupelnách, kde je předpokládaná vyšší zátěž a/nebo příležitostný kontakt s vodou a vodní parou.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bílý malířský nátěr Primalex Fortissimo navíc obsahuje významný podíl kvalitních surovin s vysokou bělostí, například titanové běloby. Díky tomu dosahuje výborné bělosti (90 % BaSO4).

 

 

 

 

 

 

Tónování omyvatelných bází PRIMALEX Fortissimo

Řada Primalex Fortissimo zahrnuje také báze pro tónování v Kolorovacích centerech obarvitelné na počkání do 1950 NCS odstínů ze vzorníku pro interiéry.

 

 

Všechny tři výrobky z nové řady (bílý Primalex Fortissimo, kolekce barevných nátěrů Primalex Fortissimo Barevný a omyvatelné báze Primalex Fortissimo) spojuje nový design a barva obalů – především luxusní kombinace černé a zelené. U jednotlivých výrobků se však liší, s ohledem na orientaci zákazníků, tvary obalů: Bílý nátěr Primalex Fortissimo se skrývá v oválném obalu, obarvené nátěry Primalex Fortissimo Barevný (tzv. ready-mixy) ve čtyřhranných dózách a báze pro kolorování v kulatém obalu. Základní informace jsou na nových obalech, stejně jako u stříbrné řady Primalex Polar/Inspiro a červené Primalex Plus, uvedeny přehledně hned na přední straně. Nejdůležitější vlastnosti výrobků tak zákazník najde doslova na první pohled. Zčásti průhledný obal odkrývá skutečnou barvu nátěru zamokra, na zadní straně je navíc graficky znázorněna ukázka interiéru, takže zákazník vidí, jak bude přibližně barva u něj doma vypadat.

 

 

Doporučená cena:

Primalex Fortissimo Bílý…                                149 Kč/l, 305 Kč/4 kg, 375 Kč/5,6 kg

Primalex Fortissimo Barevný…                          409 Kč/3 kg

Primalex Fortissimo Báze pro tónování…            odpovídá použitým pigmentům, tj. vybranému odstínu

 

Nátěry z řady Primalex Fortissimo lze zakoupit ve specializovaných prodejnách, např. v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz). Více na www.primalex.cz.

 

 

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 4.6.2012, 14:49

zpět | nahoru