Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyVÁNOČNÍ SETKÁNÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ SKUPINY

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ SKUPINY

16.12.2013 - Tak jako každý rok, setkali se členové Královéhradecké cechovní skupiny v sobotu 14.12. na předvánočním posezení a to včetně manželek, partnerek a hostů.

 

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ SKUPINY

Tak jako každý rok, setkali se členové Královéhradecké cechovní skupiny v sobotu 14.12. na předvánočním posezení a to včetně manželek, partnerek a hostů.

Všichni se sešli zhruba v rozmezí 17.00 - 18.30 hod., každý povečeřel podle svého gusta , v průběhu setkání probíhala neformální debata o záležitostech pracovních, rodinných, i osobních.

Zúčastnilo se 15 členů většinou včetně partnerek, mezi hosty jsme rádi přivítali p. H. Bartošovou za BaL a také našeho sekretáře p. Žatečku s manželkou.

Při oficiální části posezení jsme vyslechli všichni obecné cechovní informace, organizační záležitosti, ale i zdravice hostů. Sekretář rovněž všechny pozdravil i jménem cechmistra a p. Bartošová připomněla cechovní slavnost a vyslovila velkou chválu na konání i organizaci této cechovní akce.
Rovněž jsme si v tomto kruhu kolegů a přátel připomněli vítězství p. Rouska v krajském kole "Živnostník roku" v Královéhradeckém regionu a 3. místo p. Bedrníčka v kraji Pardubickém.
Po té byly všem ženám předány dárky ze skláren v podobě repliky staré číše a skleněné květiny.
Po 20-té hodině se rozběhlo bowlingové "klání" na dvou drahách, kterého se účastnili téměř všichni a to jak pánové tak dámy.

V průběhu celého večera probíhaly neformální debaty jednotlivců i skupinek, předávali se vzájemně různé informace všeho druhu.

Kolem 21.00 h. byl ještě předložen malý "rautík" k zakousnutí i k mlsání. Mnozí, které ještě čekala dlouhá cesta domů, odjížděli až v pozdních večerních hodinách.

Poděkování je určitě nutné vyslovit všem, kteří se zasloužili o uspořádání a organizaci akce (p. Páralovi, p. Menyhartovi, ...) , ale i všem přítomným, kteří vážili ať kratší, nebo delší cestu do Hradce Králové.
Domnívám se, že to bylo příjemné a hodnotné posezení.

 

   

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 16.12.2013, 11:51

zpět | nahoru