Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyKonference "PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV - jak bylo

Konference "PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV - jak bylo

17.3.2014 - Na základě dlouhodobého působení Cechu malířů a lakýrníků ČR v oblasti povrchových úprav, ale i v souvislostí se snahou o široké zviditelnění cechu nejen u laické, ale i v prostředí odborné veřejnosti, a protože byla pořadatelem této konference žádána i naše účast a to včetně nástupu naší standarty, bylo dohodnuto, že se za náš cech zúčastní zástupce cechmistra pan ing.Málek a generální sekretář p. Žatečka.

 

Konference "PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

- jak bylo

 

 

    K rozhodnutí účastnit se této konference jsme dospěli v souvislosti s mnohými důvody. Jedním z nich byla účast všech předních a spolupracujících asociací, společností, komor, ústavů, ministerstev i různých institucí státní správy. Konference získala i podporu  např. Hospodářské komory ČR. Dalšími spolupracujícími subjekty konference jsou např. vysoké školy, zkušební ústavy, normotvorné orgány, výrobci zařízení i nátěrových hmot apod.

   

    Obecně se jedná o konferenci vysoce ceněnou všemi odborníky, kteří se jakkoliv dotýkají oboru povrchových úprav. Jedná se o zasedání s možností získání velkého množství informací i přímých kontaktů v oboru povrchových úprav, nehledě na velmi zásadního představení našeho cechu v prostředí široké odborné veřejnosti.

 

    Naše aktivní účast spočívala především v nástupu se standartou na podium při zahájení konference a v krátkém oslovení účastníků konference a představení našeho cechu. To, že naše účast na konferenci měla skutečnou váhu spočívalo i v tom, že zástupce cechmistra byl posazen za předsednický stůl konference. Při neformálních setkáních především o přestávkách konference, bylo hovořeno s mnohými odborníky z oboru a je možné konstatovat, že naše účast může mít do budoucna dosti zásadní vliv na další získávání a prohlubování  prestiže a vážnosti cechovní činnosti u odborné veřejnosti.

    

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 17.3.2014, 13:15

zpět | nahoru