Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyObnova nátěrů vrtulníku pro Muzeum Policie-SOŠ stavební a zahradnická Praha Jarov

Obnova nátěrů vrtulníku pro Muzeum Policie-SOŠ stavební a zahradnická Praha Jarov

1.7.2014 - V MUZEU POLICIE, v parku těsně vedle zahrádky pro relax a občerstvení návštěvníků tvoří dominantní expozici vrtulník Policie.

Obnova nátěrů vrtulníku pro Muzeum Policie.

 

                V MUZEU POLICIE,  v parku těsně vedle zahrádky pro relax a občerstvení návštěvníků tvoří dominantní expozici vrtulník Policie. Naší SOŠ stavební a zahradnické v Praze 9, Učňovská 1., se naskytla velice zajímavá příležitost v podobě celkové obnovy laků a nápisů na tomto vrtulníku. Proběhlo příjemné setkání a jednání s paní ředitelkou muzea paní PhDr. Marcelou Machutovou a zástupci školy, které se zúčastnil zástupce našeho pana ředitele pan Bc. Zdeněk Šerák a VUOV Josef Čermák   

                Nebylo vůbec jednoduché sestavit rozpočet, který je tvořen hlavně ze zvolené technologie a použitých materiálů. Nemalou podporou ve výběru materiálů pro nás byly konzultace s dlouholetým odborníkem na barvy a laky, členem Cechu malířů a lakýrníků, panem Miroslavem Koubkem.

                Radu o vhodnosti materiálů jsme též dostali od významného zástupce Asociace výrobců nátěrových hmot v ČR.  Panem Richardem Denerem. 

Rozpočet byl na světě. Schválil nám ho zástupce paní ředitelky a ekonom pan JUDr. Lubomír Kleisner a dne 15.4.2014 jsme měli od muzea a školy objednávku a práce mohly začít.

 Nepřízeň počasí byla opravdu mohutná a často žáci druhého ročníku oboru Malíř-lakýrník společně s UOV Vojtěchem Helclem nemohli ve větru, dešti a zimně pokračovat ani v broušení povrchu i když si hned na začátku přes lopatky rotoru natáhly velké plachty a kolem vrtulníku byli jako ve stanu.

Blížilo se datum 14. 6. 2014 kdy jako velká sláva probíhá „Muzejní noc“.  Přišel pátek třináctého a při dopoledním předání zakázky již měli všichni úsměv na tváři. Opět naše škola prokázala profesionalitu a zakázku dokázala provést ve vysoké kvalitě a včas v termínu.    

V Praze dne 16. 6. 2014

VUOV Josef Čermák

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 1.7.2014, 15:49

zpět | nahoru