Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyPOZVÁNKA NA VÝSTAVU MODERNÍ DŮM A BYT PLZEŇ

POZVÁNKA NA VÝSTAVU MODERNÍ DŮM A BYT PLZEŇ

2.10.2014 - V prostorách Haly TJ Lokomotiva v Plzni proběhne již VIII. ročník veletrhu bydlení a stavebnictví pod názvem MODERNÍ DŮM A BYT.


POZVÁNKA NA VÝSTAVU MODERNÍ DŮM A BYT PLZEŇ

 

V prostorách Haly TJ Lokomotiva v Plzni proběhne již VIII. ročník veletrhu bydlení a stavebnictví pod názvem MODERNÍ DŮM A BYT. Brány haly se otevřou pro návštěvníky v pátek 3. října, v sobotu 4. října a v neděli 5. října vždy od 9.00 hod. a uzavřou se v 18.00 hod.

Nabídka vystavujících firem je bohatá a poskytne návštěvníkům přehled výrobků, technologií a služeb souvisejících převážně se stavebnictvím a bydlením.

Datum: 3.-5.10.2014

Vstupné: dospělí 50Kč, děti 20Kč

Otevírací hodiny: 9 - 18 hodin.

Mapa: ZDE

 

Po celou dobu výstavy zde budou mít členové z Plzeňské cechovní skupiny "PORADENSKÉ CENTRUM" pro veřejnost, kde budou předvádět praktické ukázky a také zodpovídat dotazy návštěvníků.


PORADENSKÉ CENTRUM -  malířští mistři z profesní organizace Cech malířů a lakýrníků ČR (www.CECHmal.cz ) budou  ZDARMA radit návštěvníkům veletrhu jak si poradit s malováním a úpravami stěn. Přijďte se zeptat, pokud Vás něco trápí nebo pokud chcete poradit s výběrem materiálů, barev do Vašich domovů.

DEKORAČNÍ MALBY - ukázky netradičních malířských technik pro běžné i exkluzivní interiéry budou provádět členové "Cechovní skupiny Plzeň". Dnes se vrací do módy opět šablony. Šablony se používají velkoformátové a třeba jen v části interiéru nebo pro oživení určité plochy. Tato ukázka je zajímavá tím, že poměrně jednoduchým procesem dokážeme výrazně oživit interiér.

TAPETY JSOU OPĚT V MÓDĚ - ukázky tapetování a vzorů tapet nabídnou netradiční možnosti úpravy interiérů. K nahlédnutí bude i velké množství různých druhů tapet, tak aby si návštěvníci mohli představit svůj interiér v novém ztvárnění.

PLÍSNĚ, CHLAD A JAK NA NĚ - ukázka, jak se netradiční metodou zbavit plísní a chladu aneb jak zaizolovat stěnu stěrkovou hmotou pod malbou.

 

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!!

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 2.10.2014, 14:39

zpět | nahoru