Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkySpolečenský večer pro zákazníky kontaktního místa Cechmal provozovny StarColor v Brně

Společenský večer pro zákazníky kontaktního místa Cechmal provozovny StarColor v Brně

19.1.2015 - Ve dnech 8. - 9. 1. 2015 se uskutečnil společenský večer a školení spojené s prohlídkou výrobního závodu společnosti HET pro významné zákazníky prodejen StarColor (barvy-laky) včetně zástupců Cechmal.  


Společenský večer pro zákazníky kontaktního místa Cechmal provozovny StarColor v Brně a prohlídka výrobního závodu HET

 

Ve dnech 8. - 9. 1. 2015 se uskutečnil společenský večer a školení spojené s prohlídkou výrobního závodu společnosti HET pro významné zákazníky prodejen StarColor (barvy-laky) včetně zástupců Cechmal.  

Místem  konání akce byl hotel Panorama Teplice a výrobní závod HET - Ohníč.

Akce proběhla ve spolupráci s firmou HET, významným českým výrobcem malířských barev a nátěrových hmot, který se podílel nejen na společenském programu

(občerstvení,  soutěž v bowlingu o zajímavé ceny), ale především umožnil poznávací prohlídku svého výrobního závodu, s následnou přednáškou a otevřenou diskusí ve školicím centru společnosti.

 

Během prohlídky bylo k vidění mnoho zajímavostí z výroby a provozu, doprovázené odborným komentářem kvalifikovanými pracovníky.  Účastníci byli dále seznámeni s historií i současným vývojem společnosti HET.

 

Závěrem byl podrobněji představen též sortiment výrobků a produktových novinek. Zejména vlastnosti jednotlivých výrobků a správný postup při jejich aplikaci vyvolaly zajímavou a poučnou diskusi. Přednáška byla doprovázena pestrým občerstvením a završena chutným obědem, k plné spokojenosti všech účastníků.

 

Rádi bychom tímto poděkovali zákazníkům StarColor, že přijali naše pozvání a také za jejich dosavadní věrnost. Stejně tak děkujeme společnosti HET za vstřícnou a velkorysou spolupráci.

 

Team  StarColor

 

 

             

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 19.1.2015, 15:44

zpět | nahoru