Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyV Uherském Brodě se představili mladí malíři a opraváři zemědělských strojů

V Uherském Brodě se představili mladí malíři a opraváři zemědělských strojů

30.4.2015 - Sedmý ročník mezinárodní soutěže odborných dovedností žáků oborů Malíř a Opravář zemědělských strojů se dnes uskutečnil na Středním odborném učilišti v Uherském Brodě. Soutěžící přišlo pozdravit a povzbudit hned několik představitelů Zlínského kraje – hejtman Stanislav Mišák, radní Petr Navrátil a Ladislav Kryštof a předsedkyně výboru zastupitelstva Milena Kovaříková.

V Uherském Brodě se představili

mladí malíři a opraváři zemědělských strojů 

 

 

V oboru Malíř se soutěže zúčastnili zástupci pěti škol (z toho jedné ze Slovenska a jedné z Polska), v oboru Opravář zemědělských strojů své dovednosti změřili zástupci sedmi škol (z toho dvou ze Slovenska a jedné z Rakouska). Není bez zajímavosti, že tato soutěž je v krátké době již několikátým mezinárodním odborným kláním, které školy zřizované Zlínským krajem uspořádaly.

Kromě samotné soutěže byl v areálu Středního odborného učiliště připraven také bohatý doprovodný program (výstava drobného zvířectva a zemědělské techniky, ukázky zemědělských produktů a komodit aj.).

Součástí této akce bylo i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže mateřských škol ve výtvarném zpracování tématu „Život na zemědělské farmě“.

Ceny za vítězné práce dětem z mateřských škol předal hejtman Stanislav Mišák, společně s členy hodnotící poroty.

Video, kde mluví generální sekretář Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR naleznete na https://youtu.be/qzXZxzziPqg -1min 50s.

                 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 30.4.2015, 10:05

zpět | nahoru