Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
 

Fasádní servis

Kontakt

Obor:Malířské práce, fasádní práce, kamenické práce,...
IČ:75858568
DIČ:CZ790304031
Adresa:Podkozí 461, 266 01 Beroun
Region:Praha
Mobil:606 741 841
E-mail:info@fasadni-servis.cz
Web:www.fasadni-servis.cz

Informace

Nátěry fasád, fotoaktivní nátěry, fotokatalytické nátěry, renovace fasád, strojové nátěry fasády, čištění fasád, mytí fasád, dezinfekce fasád, penetrace fasád, protiplísňové nátěry fasád, biocidní nátěry fasád, barevné nátěry fasády, zpevňující nátěry fasád, egalizační nátěry fasád, akrylátové nátěry, silikátové nátěry, silikonové nátěry, čištění fasád, parní čištění fasád, a výškové práce je naše firma Fasádní Servis® připravena zajistit dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb dle našich interních směrnic ISIS System® a odborné licence a certifikace společnosti IICRC.

Čištění fasád, mytí fasád a jejich profesionální údržba je díky moderní době a nově vyráběným materiálům je čím dál specifičtější obor s důrazem na odborně prováděcí znalosti fasádních povrchů a materiálového znalectví prováděcí a realizační firmy Fasádní Servis®. Na základě této skutečnosti je naše firma prostřednictvím zástupců vedení firmy absolventem středoškolských řemeslných oborů, studia vysoké školy, odborně-realizačních školení u výrobců a odborných institucí včetně školení u specializovaných výrobců a dodavatelů v rámci České republiky, Evropy, Velké Británie a USA.

Čištění fasád, repase a renovace fasád a fasádních povrchů jde ruku v ruce s filozofií a založením podnikání a firmy Fasádní Servis® od roku 2005 v České Republice. Naše praxe započala již kolem roku 1998 ve České republice. Naše firma hojně využívá svých mezinárodních kontaktů a zkušeností v oblasti fasádních prací a odborné údržby fasádních a střešních povrchů a úspěšně je přenáší do České a Slovenské republiky včetně Rakouska a Německa, kde jsou zastoupeni také naši významní dlouhodobí zákazníci.

 

PROFESIONÁLNÍ ÚDRŽBA FASÁD

Filozofií firmy Fasádní Servis® je nabídnout a poskytnou širokou škálu služeb v oblasti revitalizace fasádních povrchů, inspekce a znaleckých posudků fasád, repase fasád, fasádních prací, oprav fasád , fasádnictví, broušení kamenných fasád, restaurátorské fasádní práce, čištění fasád, tryskání fasád, parní čištění fasád, impregnace fasád, anti-graffiti ochrana fasád a povrchů prostřednictvím námi proškolených a zkušených pracovníků a profesionálního týmu v souladu s naších interním kodexem ISIS System®.

Posláním firmy Fasádní Servis® je zajistit pro naše klienty zcela komplexní služby v oblasti profesionální údržby fasádních a kamenných povrchů a materiálů, od repase fasád a revitalizace fasádních povrchů, čištění fasádních povrchů včetně výškových fasádních prací, renovace fasádních povrchů včetně povrchového ošetření, impregnace a konzervace fasádních a kamenných povrchů a jiných fasádních materiálů na zemi i ve výškách v souladu s naších interním kodexem interním kodexem ISIS System®.

Cílem firmy Fasádní Servis® je vybudovat osvětu z hlediska vlivu a dopadu vzniku a tvorby organických řas a plísní na povrchu fasád. Důležitým pochopení je fakt, že plísně se rozmnožují rozrůstáním bakterií mycelia a sporami. Spory jsou rozmnožovací útvary plísní. Po dopadu spory na vlhké místo s živinami začne spora plísně klíčit, poté roste a vytváří reprodukční orgány. Z nich jsou do okolního prostředí uvolňovány zralé spory. Ty jsou velmi malé a lehké a tak jsou unášeny vzduchem na velké vzdálenosti. Vysoké koncentrace spor plísní v ovzduší jsou pro zdraví člověka nebezpečné, protože může dojít ke vzniku alergického onemocnění včetně astma bronchiale.

 

PŘEHLED A NABÍDKA Služeb

  • ÚDRŽBA FASÁD

  • POSUDKY A ROZBORY

  • STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ FASÁD

  • STROJOVÉ PENETRAČNÍ NÁTĚRY

  • STROJOVÉ NÁTĚRY FASÁD

  • GRAFFITI

  • ZÁBRANY PROTI PTACTVU

  • ČIŠTĚNÍ STŘECH

Více informací na webu: https://www.fasadni-servis.cz/

Osobní kontakty

Ing. Jan Hrdlička
majitel firmy

606 741 841
Jakub Stejskal
hlavní technický šéf realizační divize

775 616 363

zpět | nahoru