Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
O LIŠTÁCHpředstavují nezbytný prvek dokonale vyváženého interiéru v klasickém i moderním stylu.

Použití lišt je mnohostranné, od překrytí nutných instalací, až k tvorbě jedinečných efektů. Jsou vhodné pro interiéry i venkovní použití. Usnadňují renovaci historických objektů a dávají zvláštní charakter novým projektům.

Zaručují originalitu a zanechávají trvalý dojem všude tam, kde byly použity.

Stropní  terče (rozety), sloupy, rohové lišty, štíty, erby, kryty stěnového osvětlení, výklenky, sloupy, pilastry, podstavce, okenní a dveřní šambrány, trámy a další doplňky, jsou detaily, které upoutají pozornost a dotváří konečný dojem z interiéru.

Repliky antických sloupů umožní navodit atmosféru dávných dob, trámy zase snadno vytvoříme starobylý selský interiér s decentními ozdobnými lištami stěn a stropů zase bydlení v moderním a módním stylu.   V kombinaci s imitací mramoru vytváří exkluzivní a neotřelé prostředí  všech prostor.

Všechny štukatérské prvky, (jak jsou též nazývány) lze za pomoci dekoračních materiálů, upravit do požadovaného stylu - žula, mramor, pískovec ale též je lze barevně doladit s nábytkem nebo stěnami.

Ozdobné lišty jsou vyráběny z různých materiálů. Z kvalitního extrudovaného polystyrénu za cenu, kterou si můžete dovolit. Z  polyuretanových prvků pro profesionální trh. Ze sádry, která splňuje ty nejnáročnější normy kvality. A v neposlední řadě, též program k estetickému ztvárnění fasád, doplňky jsou vyrobeny z fasádního stabilizovaného polystyrenu opatřeného vyztužovací polypropylenovou síťovinou a tvrzenou mrazuvzdornou krycí vrstvou.

 

Zdroj: Pospíšil Václav - Zlín