Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaČlánky / InformaceCo se děje v Jindřichohradecké skupině

Co se děje v Jindřichohradecké skupině

9.5.2011 - Skalní jádro Jindřichohradecké skupiny, se rozhodlo že by pravidelně první čtvrtky v měsící bylo dobré rozšířit o další aktivity.

 

 

CO SE DĚJE V JINDŘICHOHRADECKÉ SKUPINĚ


Skalní jádro Jindřichohradecké skupiny, se rozhodlo že by pravidelně první čtvrtky v měsící bylo dobré rozšířit o další aktivity. 

Proto si tato cechovní skupina koncem února zorganizovala výlet aktivních členů + hostů (pravděpodobně nových kandidátů cechu) do Břas u Plzně.


Členové Cechu navštívili firmu Primalex, kde pro ně byla připravena exkurze výrobního závodu, velice zajímavá beseda o nových i starších výrobcích obohacená opravdu živou diskuzí z praxe našich členů. V neposlední řadě členy čekal chutný a vydatný oběd.


Po návštěvě firmy Primalex se zůčastnění přesunuli do Plzně, kde měli v pivovaru Pilsner Urguell domluvenou prohlídku historie a nového provozu, včetně ochutnávky ze sudů.

Prohlídka zaujala do slova i písmene každého člena - dozvěděli se mnoho nového o historii i současnosti námi pitého moku. :-)
Po ukončení prohlídky se všichni hromadně přesunuli do pivovarské restaurace " Na Spilce " kde celý den ukončili chutnou odpolední večeří a pitím zlatého moku.

Z celé akce má každý zúčastněný velice pěkný pocit a již v průběhu této akce byl vedoucí cechovní skupiny p. Stanislav Laštovka požádán o přípravu dalších podobných aktivit. Rádi Vás o těchto aktivitách budeme průběžně informovat.

                

                

               

                               

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 9.5.2011, 13:23

zpět | nahoru