Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyNová barva pro ochranu betonu od firmy PPG

Nová barva pro ochranu betonu od firmy PPG

14.12.2011 - Jedním z běžných degradačních efektů je tzv. karbonatace, neboli degradace betonu způsobená kyselými plyny v atmosféře. Vyhnout se jí lze buď volbou speciálních složek betonu již při stavbě, a to výběrem speciálního cementu, kvalitní vody a kameniva, a nebo pomocí tzv. sekundární ochrany. Tou jsou především speciální nátěry na beton, například BALAKRYL BETON.

 

Nový BALAKRYL BETON ochrání betonové povrchy i svislé konstrukce

 

 

 

Nový BALAKRYL BETON je akrylátová krycí barva určená k ochranným nátěrům betonového povrchu v interiéru a svislých betonových ploch v exteriéru. Vytváří bezprašný, paropropustný a zároveň omyvatelný povrch s atraktivním hladkým matným vzhledem. Její vlastnosti splňují požadavky normy ČSN EN 1504-2.

 

 

Barva BALAKRYL BETON je určena především k ochranným nátěrům betonových zdí, konstrukcí, panelů a stěn především v interiéru, ale i svislých betonových ploch v exteriéru. Vytváří paropropustný povrch, který je možné omývat, avšak nesnese trvale mokré prostředí. Barva je vhodná také k nátěrům betonových stěn ve sklepech, skladech, halách apod. i k ochranným protiprašným nátěrům podlah s mírným mechanickým zatížením. Není však vhodná pro silné a extrémní zatížení (pojíždění speciálními, zvláště dopravními prostředky).

 

BALAKRYL BETON k betonovému povrchu výborně přilne a dobře kryje. Rychleschnoucí receptura nátěru umožňuje ukončit nátěrové práce během jednoho jediného dne. BALAKRYL BETON je barva ředitelná vodou s nízkým obsahem těkavých látek, tudíž při práci nemusíte mít strach o své zdraví ani o životní prostředí.

 

 

Pracovní postup

Barvu je možné nanášet válečkem, štětcem, ale i stříkáním, na dostatečně vyzrálý (min. 28 dní), pevný, suchý a hladký povrch, bez mastných skvrn od olejů, tuků a vosků. Pro napuštění podkladu použijte akrylátovou penetraci podle návodu k použití uvedeném na etiketě nebo zředěnou barvu BALAKRYL BETON v poměru 2:1 (2 díly barvy a 1 díl vody). Po 2 hodinách nanášejte neředěný BALAKRYL BETON ve 2-3 vrstvách v intervalu 2-4 hodin. Pro zlepšení omyvatelnosti povrchu, zvýšení jeho mechanické odolnosti a protiskluznosti u podlah (např. schody) je možné poslední nátěr přetřít podlahovým lakem BALAKRYL POLYUREX podle návodu k použití uvedeném na etiketě.

 

BALAKRYL – receptury, které chrání zdraví i životní prostředí

BALAKRYL myslí na životní prostředí i zdraví svých zákazníků. Pod touto značkou proto najdete výhradně vodou ředitelné barvy s minimálním obsahem těkavých látek. Materiály BALAKRYL neobsahují těžké kovy ani nebezpečné látky. Značka je vlastníkem certifikátů na povrchovou úpravu hraček, pro kontakt s potravinami i známky o ekologické šetrnosti. BALAKRYL je nejoblíbenější alternativou syntetických nátěrových hmot, což dokazuje i fakt, že je vedoucí značkou ve své kategorii.

 

 

 

 

BALAKRYL BETON je prvním výrobkem z nabídky BALAKRYL, který lze koupit v obalu s novým designem a novým logem značky. Nové obaly jsou přehledné, výborně srozumitelné s maximálním zdůrazněním základních benefitů na přední i zadní etiketě, především kvality produktu s důrazem na vodou ředitelné a ekologické složení.

 

 

 

 

 

Nové logo je harmonickým spojením modré a zelené, kombinace připomínající čistou vodu a jarní listy rostlin. Toto spojení evokuje ekologické zaměření značky a její trvale přátelský přístup k lidem a přírodě kolem nás. Slogan „Svět v lepších barvách“ jasně definuje misi značky a její odhodlání přinášet lidem kvalitu, která neohrožuje přírodu ani jejich zdraví. „Svět v lepších barvách“ je vlastně jakýmsi podpisem závazku značky BALAKRYL udělat maximum pro trvale udržitelný život na Zemi, lepší, zdravější a krásnější svět kolem nás, zkrátka „svět v lepších barvách“.

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 14.12.2011, 13:06

zpět | nahoru