Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaČlánky / InformaceVýstava Lysá nad Labem - jak bylo

Výstava Lysá nad Labem - jak bylo

9.3.2012 - Ve dnech 1.-3.3.2012 proběhl 1. ročník prodejně kontraktační výstavy SVĚT BAREV 2012 v Lysé nad Labem. Výstava poskytla průřez současné nabídky v oboru barev, laků a technologií pro povrchové úpravy (barvy a laky na dřevo, lazury, barvy na kov, barvy fasádní a malířské, vnitřní i venkovní, omítky a štěrky, tónovací barvy, mořidla, stříkací technika, a příslušenství).

 

Výstava Lysá nad Labem – jak bylo

 

 

                                                              

 

 

Ve dnech 1.-3.3.2012 proběhl 1. ročník prodejně kontraktační výstavy „SVĚT BAREV 2012“ v Lysé nad Labem. Výstava poskytla průřez současné nabídky v oboru barev, laků a technologií pro povrchové úpravy (barvy a laky na dřevo, lazury, barvy na kov, barvy fasádní a malířské, vnitřní i venkovní, omítky a štěrky, tónovací barvy, mořidla, stříkací technika, a příslušenství).

 

GARANTEM VÝSTAVY BYL CECH MALÍŘŮ A LAKÝRNÍKŮ ČR!

 

Této výstavy se zúčastnilo mnoho našich "Čestních členů"  – Primalex, BaL Hostivař, TeluriaAkzonobel, CIRET, USGColorlak, Spokar, RigipsCaparolGraco, AstecoChemolak, Flügger, AAACOLOR, Ligraco a samozřejmě nechyběl ani stánek Cechu malířů a lakýrníků ČR  a AVNH (Asociace výrobců nátěrových hmot). Také zde měla stánek firma PROFI-COLOR. Majitel této firmy, pan Martin Hušner je našim členem a zároveň vedoucím Českobrodské cechovní skupiny.

 

A že bylo na co se dívat, to potvrzuje velká návštěvnost u našeho stánku, ale i celé výstavy.
V poradenském centru Cechu malířů a lakýrníků ČR členové Českobrodské cechovní skupiny předváděli různé techniky maleb a dávali návštěvníkům praktické informace. Návštěvníci pilně sledovali naše malíře při práci a odnesli si tak rady a inspiraci od opravdových odborníků.

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat Všem za účast jak na našem stánku, tak i na výstavě. Budeme se těšit na další ročník této úspěšné výstavy.

 

 

                          

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 9.3.2012, 10:25

zpět | nahoru