Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaČlánky / InformacePředváděcí akce SORTIM Praha + Wagner - jak bylo

Předváděcí akce SORTIM Praha + Wagner - jak bylo

20.9.2012 - Celkem 45 zvědavých odborníků  se sešlo na, v pořadí již třetí prezentační akci společnosti Sortim Praha s.r.o., v prostorách SOŠ stavební ve spolupráci s Cechem malířů a lakýrníků ČR, tentokrát za účasti Dr. Gutowského vedoucího prodeje pro východní Evropu a mistra svého oboru Diega Gomeze nejlepšího předváděcího technika společnosti CD-Color, výrobce a dodavatele té nejvyšší kvality barev, a to jak fasádních, interiérových, tak i lazur a laků na dřevo i kov.

 

Předváděcí akce SORTIM Praha - jak bylo 

 

 

 

Celkem 45 „zvědavých odborníků“ se sešlo na, v pořadí již třetí prezentační akci společnosti Sortim Praha s.r.o., v prostorách SOŠ stavební a zahradnické na Jarově ve spolupráci s Cechem malířů a lakýrníků ČR, tentokrát za účasti Dr. Gutowského – vedoucího prodeje pro východní Evropu a mistra svého oboru Diega Gomeze – nejlepšího předváděcího technika společnosti CD-Color, výrobce a dodavatele té nejvyšší kvality barev, a to jak fasádních, interiérových, tak i lazur a laků na dřevo i kov.

 

Účastníci z řad řemeslníků od prvních okamžiků hltali každé slovo a pohyb Diega, učni se trochu nudili a dávali to svým šumem najevo, ovšem až do okamžiku, kdy na řadu přišly opravdové lahůdky v podobě samovypínacích laků na dřevo ve všech možných provedeních a variantách, předvedená speciální aplikační technika pak jen přesvědčila o tom, že nářadí a jeho správné použití je záruka perfektně odvedené práce i v takovém oboru jako je práce malířů a lakýrníků.

 

Bohatá diskuse s dohodou, že se opět sejdeme, tentokrát v unikátní vzorkovně společnosti Sortim Praha s.r.o. v Holešovickém přístavu je jen správným vyústěním snahy těch, kterým leží na srdci poctivé řemeslo, perfektní materiály a v neposlední řadě spokojenost zákazníka.

 

Sortim Praha s.r.o.

Miloš Nevřala

vedoucí oddělení suché výstavby a stavební chemie

 

                 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 20.9.2012, 15:31

zpět | nahoru