Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaČlánky / InformaceVýstava OSTRAVA

Výstava OSTRAVA

1.12.2007 - Ve dnech 11- 14 října se v Ostravě konala výstava Dům a byt na výstavišti - Černá louka

Prezentace našich členů na výstavě byla velmi působivá a zajímavá.

Od počátku výstavy byl o cechovní stánek a malířské techniky velký zájem nejenom u veřejnosti, ale i u ostatních vystavovatelů.

Zde se zúročily zkušenosti získané na školeních Ostravské/Beskydské skupiny.( http://www.cechmal.cz/index.php?menuID=165 )

Školení pořádala pro členy Pilíková Pavlína, která je vedoucí této Cechovní skupiny.

Cechovní skupina si stánek organizovala samostatně ve spolupráci s partnery Cechu (výrobci a prodejci materiálů v oblasti), díky čemuž se velmi zatraktivnila poradenská činnost.  

Jiří Sasín tam předváděl různé malířské a dekorační techniky po celou dobu výstavy. Velký zájem byl o šablony, zvláště ty vícebarevné plastické s dětským motivem byly středem pozornosti. Veřejnost zaujaly možnosti běžných barevných kombinací ve spojení s různými dekorativními technikami.

Bylo vidět, že naši malíři popustili uzdu fantazii a o to více se zájemci vyptávali na různé využití vzorků v běžných domácích interiérech a kancelářích nebo obchodních prostorech.

S panem Sasínem se již tradičně výstavy zúčastnila firma Bytprům s panem Otýpkou. Ukázky pomáhala realizovat  firma Pamir – Mirka Pavelka. Děkujeme i všem ostatním, kteří s oraganizací pomohli.

Je jenom škoda, že se nezúčastnilo více členů z „Ostravska“ , protože o práce byl velký zájem a na takovéto výstavě se dají získat nejenom dobré zakázky, ale hlavně zajímavé kontakty do budoucna a o referencích firmy samotné není snad ani třeba psát.

Díky pořadatelům, kterým se prezentační a poradenské středisko Cechu velmi líbí, má Cech velkou podporu a hodně velkou plochu na dobrém místě a možná to příště bude ještě lepší.

Sekretariát Cechu děkuje za vzornou reprezentaci Cechu.

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Žatečka Pav, 1.12.2007, 15:11

zpět | nahoru