Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyPozvánka na výstavu STAVÍME, BYDLÍME Frýdek Místek

Pozvánka na výstavu STAVÍME, BYDLÍME Frýdek Místek

20.5.2013 - Ve dnech 24.-26.května proběhne výstava  STAVÍME,BYDLÍME ve Frýdku Místku.

POZVÁNKA NA VÝSTAVU STAVÍME, BYDLÍME - FRÝDEK MÍSTEK

V prostorách Víceúčelové sportovní haly SPORTPLEX (zimní stadion) ve Frýdku-Místku proběhne již 7. ročník veletrhu stavebnictví, bytového vybavení, vybavení pro dílnu i zahradu se spoustou dobré zábavy Frýdecko-Místecký veletrh. Brány Víceúčelové sportovní haly se otevřou pro návštěvníky v pátek 24. května, v sobotu 25. května a v neděli 26. května vždy od 9.00 hod. a uzavřou se v 18.00 hod.

Nabídka vystavujících firem je bohatá a poskytne návštěvníkům přehled výrobků, technologií a služeb souvisejících převážně se stavebnictvím a bydlením.

Datum: 24.-26.5.2013

Vstupné: ZDARMA

Otevírací hodiny: 9 - 18 hodin.

Mapa: ZDE

Po celou dobu výstavy zde budou mít členové z Beskydské cechovní skupiny "PORADENSKÉ CENTRUM" pro veřejnost, kde budou předvádět praktické ukázky a také zodpovídat dotazy návštěvníků.


PORADENSKÉ CENTRUM -  malířští mistři z profesní organizace Cech malířů a lakýrníků ČR (www.CECHmal.cz ) budou  ZDARMA radit návštěvníkům veletrhu jak si poradit s malováním a úpravami stěn. Přijďte se zeptat, pokud Vás něco trápí nebo pokud chcete poradit s výběrem materiálů, barev do Vašich domovů.

DEKORAČNÍ MALBY - ukázky netradičních malířských technik pro běžné i exkluzivní interiéry budou provádět členové "Cechovní skupiny Brno". Dnes se vrací do módy opět šablony. Šablony se používají velkoformátové a třeba jen v části interiéru nebo pro oživení určité plochy. Tato ukázka je zajímavá tím, že poměrně jednoduchým procesem dokážeme výrazně oživit interiér.

TAPETY JSOU OPĚT V MÓDĚ - ukázky tapetování a vzorů tapet nabídnou netradiční možnosti úpravy interiérů. K nahlédnutí bude i velké množství různých druhů tapet, tak aby si návštěvníci mohli představit svůj interiér v novém ztvárnění.

PLÍSNĚ, CHLAD A JAK NA NĚ - ukázka, jak se netradiční metodou zbavit plísní a chladu aneb jak zaizolovat stěnu stěrkovou hmotou pod malbou.

 

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!!

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 20.5.2013, 12:25

zpět | nahoru