Hlavní menu

Přihlášení

Přihlašovací jméno / e-mail + heslo
Zapomněli jste heslo? Nechte si heslo zaslat na e-mail. Pokud nemáte přístupové údaje a jste členem Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, kontaktujte správce serveru.

Sídlo Cechu:
SEKRETARIÁT - CMLT ČR

informační centrum

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

AUTORIZOVANÁ PROFESNÍ ORGANIZACE

Učňovská 1 (1.patro)
190 00 Praha 9
tel:     266 106 572 
mob.: 777 02 04 03

e-mail: info@CMLT.cz

www: www.CMLT.cz 

zastávka "Spojovací" -

budova SOŠ Jarov

Registrace vedená :

Městský soud Praha, spisová značka L 12982

Ič: 266 02 032

Dič: CZ26602032

 

GPS souřadnice:

N-50°5'30.22"

E-14°30'1.572" 

 

Správce serveru:
T-Centrum.CZ, a.s.
www.tradecentrum.cz
tradecentrum@t-centrum.cz
Tel./fax: +420 267 132 417
Jste zde: Hlavní stránkaAktuality - zde zobrazit všechny článkyBARVÁM NEUTEČEŠ, nejzábavnější běh v České republice

BARVÁM NEUTEČEŠ, nejzábavnější běh v České republice

20.8.2014 - Takový závod Praha ještě nezažila. V sobotu 13. září v Bohnicích se uskuteční první ročník zábavného rodinného běhu Barvám neutečeš. Na trasu dlouhou 5 kilometrů vyběhnou všichni registrovaní běžci v bílém.

ZÁVOD - BARVÁM NEUTEČEŠ

 

 

 

 

Barvám neutečeš – 13. 9.2014 se Praha připravuje na běžeckou akci plnou barev a dobré zábavy

Takový závod Praha ještě nezažila. V sobotu 13. září v Bohnicích se uskuteční první ročník zábavného rodinného běhu Barvám neutečeš. Na trasu dlouhou 5 kilometrů vyběhnou všichni registrovaní běžci v bílém. Na každém kilometru trasy budou tzv. sypači, kteří budou házet syté duhové práškové barvy. Jestliže jste na začátku závodu byli bílý, tak věřte, že na konci závodu budete hrát všemi barvami. Každý, kdo doběhne, dojde a nebo se doplazí do cíle, se stane vítězem. 

Více informací o závodu najdete ZDE.

Registrovat do závodu se můžete ZDE.

 

Nová generace kompaktních vozů značky Mercedes-Benz

Společnost Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. patří do skupiny koncernu Daimler AG, který je jedním z největších výrobců automobilů na světě. U Mercedesu si dnes svůj automobil vybírají všechny zákaznické skupiny.  Mezi jednotlivé skupiny zákazníků patří aktivní lidé, jednotlivci i rodiny, kteří s nadšením vyhledávají nové věci, nové technologie, nové zážitky a zábavu. A přesně takovou kombinaci nabízí spojení značky Mercedes-Benz s akcí Barvám neutečeš.
Více informací se dočtete
ZDE.

 

 

 

BARVY A LAKY HOSTIVAŘ partnerem akce Barvám neutečeš

Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.(www.bal.cz ) je jedním z nejvýznamnějších výrobců a distributorů barev a nátěrových hmot v ČR. Svůj kompletní sortiment nátěrových hmot vyrábí výhradně v České republice, a to ve své 100% dceřiné společnosti BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. (www.teluria.cz ).  

 

 

 

 

Adidas uvádí vylepšené běžecké boty Energy Boost

Značka adidas představila nejnovější model přelomové běžecké obuvi Energy Boost, která pomáhá běžcům stylově a sebevědomě překonávat výzvy krátkých i dlouhých tratí. Vyvážená kombinace špičkových technologií nabízí pohodlí, jisté vedení kroku, umožňuje plné soustředění na běh samotný a přináší tak více radosti z pohybu. Pro více informací o produktech adidas Running navštivte www.adidas.cz/running .

 

Royal Bay je hrdým partnerem závodu Barvám neutečeš se svou kolekcí neonových kompresních podkolenek ROYAL BAY Neon

Kompresní sportovní doplňky urychlují regeneraci, předchází úrazům a otokům a zvyšují výkon. V nabídce ROYAL BAY naleznete kompresní podkolenky, lýtkové návleky a ponožky. Pro běžce na místě budeme mít připravený speciální cenově zvýhodněný balíček. BETTER & FASTER.

Více informací o neonových kompresních podkolenkách najdete ZDE.

 

 

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - Topolančino, 20.8.2014, 14:53

zpět | nahoru